TC Kimlik No
Şifre

1.Bocce Ligi sona erdi

10/04/2013 17:32

3-6 Nisan 2013 tarihleri arasında Kemer'de yapılan Türkiye 1. Bocce Ligi finalleri sonucunda; Etimesgut Şekerspor 2. lig şampiyonu olurken, 1. ligde aynı puanda kalan 3 takım arasında ise play-off oynanması kararı alındı.

1.Bocce Ligi sona erdi

Finallere, antrenörlerimiz Ahmet Yaratılmış ve Özlem Özkan’ın yanı sıra sporcularımız; Mehmet Nalçaiyi, Adem Keskin, Ömer Sarı, Onur Yılmaz, Emine Dursun, Nihal Demirel, Nalan Delibaş ve Gözde Özgün katıldı.

Sporcularımız, çeşitli kategorilerde yapılan müsabakalarda aldıkları sonuçlar ile genel sıralamada Bursaspor’u üst sıralara taşıdılar.

Takımımız Volo genel sıralamasında ligi 7, Petank kategorisinde ise 5. sırada bitirdi.

Diğer yandan 1. ligde Raffa etabı sonucunda şampiyonluk yarışında öne çıkan 5 takımdan Kazan Belediyespor Petank etabında geride kalınca, Volo etabında 4 takım arasında nefes kesen bir şampiyonluk yarışı yaşandı. Bu yarışta Bartın Üniversitesi geriye düşerken, ligi 41 puanla 4. sırada tamamladı. 43 puana ulaşan Hasanağa Toki, Konak Belediyesi ve Çekirgespor'un aralarında oynanan maçlarda bir üstünlük kurulamadığından, lig jürisi 3 takım arasında play-off oynanması yönünde kararı aldı.