TC Kimlik No
Şifre

Divan Kurulumuz İftar’da Buluştu

14/08/2012 09:08

Divan Başkanlık Kurulu tarafından Almira Otel’de Divan Kurulu üyelerimize iftar yemeği verildi. Bursaspor camiasının önde gelen isimleri, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine çok sayıda davetli katıldı.

 

İftar yemeğine Genel Sekreterimiz İlhan Uslu, Dış İlişkilerden Sorumlu Asbaşkan ve Federasyon Temsilcimiz İrfan Koç, Altyapıdan sorumlu yöneticimiz Necmettin Kocaman,İdari Asbaşkanımız İsmet Demirel, Futbol ve Yüzme Okullarından Sorumlu Yöneticimiz Şentürk Turan Basın Sözcüsü ve Taraftarlardan Sorumlu Yöneticimiz Selçuk Eren, Hukuk Kurulu Başkanı Avukat Öztürk Yazıcı, futbolcularımızdan Kaptan Ömer Erdoğan, Teteh Bangura, Hakan Aslantaş, İbrahim Öztürk, Musa Çağıran ile yardımcı antrenörlerimizden Mutlu Topçu, Birol Berkem, Öztürk Tanrıbilir, Özhan Pulat, AK Parti Bursa Milletvekili ve eski yöneticilerimizden Hüseyin Şahin ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. Yılda dört kez toplandıklarını belirten Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya, “Bugün varız. Yarın ne olacağımız belli değil. Böyle programlarda gelip birbirimizi görmemiz bambaşka bir şey. Bu toplantılara değer vermemiz gerekiyor. Başkanımız İbrahim Yazıcı beni aradı. Bu akşam yurt dışına çıkıyor. Bursaspor ile ilgili bir seyahati var. O yüzden gelemediğini ifade etti. Hocamızın da bir mazereti var. Dişi ağrıyormuş bu yüzden gelemedi” dedi.

Perşembe günü Kups maçındaki galibiyetten dolayı teknik heyet ve futbolcularımıza teşekkür eden Şankaya, “Pazar günü oynanacak ilk lig maçında kendilerine başarılar diliyorum. Takımımız daha sonra Avrupa’da Twente ile karşılaşacak. O maçta da bize mutluluk yaşatacaklarına inanıyoruz. Bursaspor’dan büyük yok” ifadelerini kullandı. Şankaya daha sonra geçtiğimiz haftalarda çocuğunu kaybeden oyuncumuz Teteh Bangura'nın yanına giderek başsağlığı dileğinde bulundu.