TC Kimlik No
Şifre

Mersin İdmanyurdu`nda, olağanüstü genel kurul kararı alındı.. Kulüp başkanı Hasan Ahi takımın özellikle ekonomik anlamda güçlenebilmesi amacıyla bu ka

16/12/2005 11:02

Kulübün yaklaşık 2 aydır ekonomik anlamda sıkıntı çektiğini ve kendi imkanları ile bir şeyler yapmaya çalıştıklarını ifade eden Ahi, ``Futbolcularımızın motivasyonunun bozulmaması açısından bu kararı geciktirmek zorunda kaldık. Genel kurula kadar görevimizin başındayız. Artık, Mersin İdmanyurdu sevdalılarını görmek istiyoruz`` dedi.

Geçen haftaki Altay maçında çıkan olaylar sonrasında kaptan Selim ve Ferdi`nin tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edildiğinin kendilerine bildirildiğini vurgulayan Ahi, ``Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, bu futbolcular için savunma istedi. Biz de hakem ve denetçi raporunu istedik. Savunmamızı, yarın ilgili yerlere ileteceğiz. Futbolcularımızın suçlu olduğuna inanmıyoruz.`` dedi.

Orduspor ile hafta sonu deplasmanda yapacakları maça da değinen Ahi, ``Sakat ve eksik oyunculara rağmen sahaya galibiyet için çıkacağız. Hocamızın ve oyuncularımızın inancı da bu yönde. Devreyi 3 puan alarak tamamlamak istiyoruz`` diye konuştu.

Olağanüstü genel kurulun 31 Aralık Cumartesi günü yapılacağı bildirildi